INFORMACE PŘED PŘÍJEZDEM

Adresa: Davle č.ev. 431, Davle (navigace Vás při zadání adresy dovede dolů k řece, pod skálu, proto doporučujeme navigaci dle mapy níže a nebo dle GPS souřadnic)
GPS souřadnice (parking): 49.890936, 14.404914
Na požádání mohu zaslat video, kudy se k nám dostanete.
Standardní čas pro check-in je od 14:00, nebude-li dohodnuto jinak. pokud plánujete příjezd později, po dohodě je možný i self check in. 
V den Vašeho příjezdu dopoledne odjíždí hosté, proto dřívější check in nebude možný, nebylo-li dohodnuto jinak.
Poprosím Vás o upřesnění plánovaného času Vašeho příjezdu. Dle toho se domluvíme na osobním předání klíčů nebo na self check in.
Vozidlo prosím parkujte vždy na vyhrazeném privátním místě označeném modrou cedulkou na stromě “Private parking”.
K chatě je to od auta už pouze 103 kroků, téměř po rovině, směrem na konec skály. Nebojte, určitě nezabloudíte :)
Check out poprosíme v den odjezdu nejpozději do 10:00. V 10 hodin přijede kolega nebo kolegyně (v den Vašeho odjezdu většinou přijíždí další hosté) a předáme si klíče, vyřídíme administrativu. příp. se domluvíme jinak. Potřebujete-li odjet dříve, domluvíme se po telefonu na self check outu.
Heslo na wifi najdete uvnitř chaty.
Nebudete-li si vědět s čímkoliv rady, něco nefunguje, je rozbité nebo napadnou-li Vás jakékoliv otázky, neváhejte mne kdykoliv kontaktovat na tel. 721 506 400 (SMS, WhatsApp, hovor...).
Věřím, že si pobyt v CHATA DAVLE užijete, přeji Vám krásný pobyt.
Honza z CHATA DAVLE
 
JAN ONDROUŠEK | e-mail: chatadavle@gmail.com | tel. 721 506 400 
 

ZÁKLADNÍ PRAVIDLA


Použité nádobí po sobě vždy před odjezdem umyjte.
Do toalety, prosím vhazujte POUZE toaletní papír, který je v koupelně k dispozici v dostatečném množství. Je speciální, rozpustný ve vodě. Prosím, nevhazujte do toalety ŽÁDNÉ JINÉ věci.
Odpadky je možné nechat při odjezdu v zavázaném pytli u vchodových dveří do chaty nebo ponechat v odpadkovém koši. Veškerý odpad prosím ukládejte do pytlů, kterých je v chatě dostatek.
V chatě funguje podlahové vytápění. Lze ho zapnout, vypnout či libovolně regulovat - koupelna i hlavní místnost mají svůj vypínač.
Ohřát / ochladit vzduch v místnosti je možné také klimatizací. Vypínač (dálkové ovládání) najdete u vstupních dveří.
Sauna - zapnutí:  první knoflík otočte na první “bílou” číslici “4”. Druhý knoflík pak maximálně do prava. Sauna je vyhřátá a připravena za cca 35-45 minut.
Budete-li používat gril (či ohniště), vždy ho poté řádně umyjte a připravte ho do stavu, v jakém jste ho našli Vy. Nezajišťujeme dřevo na oheň ani grilovací uhlí. Vše potřebné se dá pořídit v Davli na benzinové pumpě a nebo v obchodě. Popel po vychladnutí vložte do pytle.
Neházejte žádné odpadky ani popel z ohniště nebo brikety z grilu ze skály dolů!
Prosím, chovejte se ekologicky a využívejte veškeré energie hospodárně.