INFORMACE PŘED PŘÍJEZDEM

Adresa: Davle č.ev. 431, Davle (navigace Vás při zadání adresy dovede dolů k řece, pod skálu, proto doporučujeme navigaci dle mapy níže a nebo dle GPS souřadnic)
GPS souřadnice (parking): 49.890936, 14.404914
Standardní čas pro check-in je od 14:00, nebude-li dohodnuto jinak. pokud plánujete příjezd později, po dohodě je možný i self check in. 
V den Vašeho příjezdu dopoledne odjíždí hosté, proto dřívější check in nebude možný, nebylo-li dohodnuto jinak.
Poprosím Vás o upřesnění plánovaného času Vašeho příjezdu. Dle toho se domluvíme na osobním předání klíčů nebo na self check in.
Vozidlo prosím parkujte u houpačky, před stromem na kterém je provázek :-)
K chatě je to od auta už pouze 103 kroků, téměř po rovině, směrem na konec skály. Nebojte, určitě nezabloudíte :)
Check out poprosíme v den odjezdu nejpozději do 10:00. V 10 hodin přijede kolega nebo kolegyně (v den Vašeho odjezdu většinou přijíždí další hosté) a předáme si klíče, vyřídíme administrativu. příp. se domluvíme jinak. Potřebujete-li odjet dříve, domluvíme se po telefonu na self check outu.
Heslo na wifi najdete uvnitř chaty.
Nebudete-li si vědět s čímkoliv rady, něco nefunguje, je rozbité nebo napadnou-li Vás jakékoliv otázky, neváhejte mne kdykoliv kontaktovat na tel. 603 204 918 (SMS, WhatsApp, hovor...).
Věřím, že si pobyt v Chata Davle, s.r.o. užijete
Lenka z Chata Davle, s.r.o.
 
 
e-mail: chatadavle.cz@gmail.com
tel. 603 204 918
 

ZÁKLADNÍ PRAVIDLA


Použité nádobí po sobě vždy před odjezdem umyjte.
Do toalety, prosím vhazujte POUZE toaletní papír, který je v koupelně k dispozici v dostatečném množství. Je speciální, rozpustný ve vodě. Prosím, nevhazujte do toalety ŽÁDNÉ JINÉ věci.
Odpadky je možné nechat při odjezdu v zavázaném pytli u vchodových dveří do chaty nebo ponechat v odpadkovém koši. Veškerý odpad prosím ukládejte do pytlů. Popel do malé popelnice za chatou.
V chatě funguje podlahové vytápění. Lze ho zapnout, vypnout či libovolně regulovat - koupelna i hlavní místnost mají svůj vypínač.
Ohřát / ochladit vzduch v místnosti je možné také klimatizací. Vypínač (dálkové ovládání) najdete u vstupních dveří.
Sauna - zapnutí:  první knoflík otočte na první “bílou” číslici “4”. Druhý knoflík pak maximálně doprava. Sauna je vyhřátá a připravena za cca 35-45 minut.
Budete-li používat gril (či ohniště), vždy ho poté řádně umyjte a připravte ho do stavu, v jakém jste ho našli Vy. Nezajišťujeme dřevo na oheň ani grilovací uhlí. Vše potřebné se dá pořídit v Davli na benzinové pumpě a nebo v obchodě. Popel po vychladnutí vložte do malé popelnice za chatou.
Neházejte žádné odpadky ani popel z ohniště nebo brikety z grilu ze skály dolů!
Prosím, chovejte se ekologicky a využívejte veškeré energie hospodárně.